Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 27.5.2019

týden B

Nepřítomné třídy-1012345678910111213141516
1.GPRApPRApPRApPRApPRApPRApPRAp
3.AGPRApPRApPRApPRApPRApPRApPRApPRApPRAp
4.AG---------------------------
4.EIÚMATÚMATÚMATÚMATÚMATÚMATÚMAT
2.N---------------------
Nepřítomní učitelé-1012345678910111213141516
Breiová Ludmila--Kj-Kaš---
Brejchová Marcela>>Rož--
Havránek František..-Ho-....-
Kadlecová Alena....--
Kleinová Eva..---
Kovářík JindřichRu---
Krčma Jaroslav--..->>
Lojdová Jana-----HavHav
Malík Josef..--
Piskáčková Helena---
Rejthar Karel....Kr-Ja....--
Roubová Lenka----
Šperl Václav....-....JJ--
Valentová Vlasta....--
Místnosti mimo provoz-1012345678910111213141516
4.EIAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
U2AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Nikl Ivan3. hododpadáDEJ1.G
Brejchová Marcela3. hododpadáANJ4.EI (sk E)
5. hodpřesun <<ANJ3.AG (sk A)(3.AG)z 1. hod
Haviarová Dana6. hodsupl. (Lo)VAA2.PZ (za)
7. hodsupl. (Lo)VAA2.PZ (za)
Hostýnková Iva1. hodnavíc NEJ3.AG (sk A)(3.AG)
3. hodsupl. (H)NEJ3.IV(3.IV)
4. hododpadáNEJ1.G
Janda Vladimír1. hodpřesun <<ABI2.A (cv)(LAB1)z 29.5. 3. hod
2. hodpřesun <<ABI2.A (cv)(LAB1)z 29.5. 4. hod
2. hodpřesun >>ABI2.Ana 29.5. 3. hod
6. hodsupl. (Š)TEV2.N+(TV)
7. hodsupl. (Š)TEV2.N+(TV)
Jarošíková Radka5. hodsupl. (Re)NEJ2.EI (sk I)(JUČ1)
Johánková Alice2. hododpadáEPO2.N
Kadlecová Alena5. hododpadáEKN4.AG (cv A)
6. hododpadáEKN4.AG (cv A)
Kašák Václav5. hodsupl. (B)CHE1.IV(1.IV)
Kaisr Václav2. hodnavíc STZ3.AG (sk A)(3.AG)
6. hododpadáMAT1.G
Kleinová Eva4. hododpadáÚČT2.N
6. hododpadáÚČT4.EI (cv I)
7. hododpadáÚČT4.EI (cv I)
Král Zdeněk3. hodspojeno (Re)PRV1.IV (sk I)(1.IV)
Krátká Jitka3. hodsupl. (B)POT2.EI (sk I)(2.EI)
Krčma Jaroslav1. hodpřesun <<TWA3.IV (sk I)(TEA)z 9. hod
2. hodpřesun <<TWA3.IV (sk I)(TEA)z 8. hod
9. hodpřesun >>TWA3.IV (sk I)na 1. hod
Majerová Vlasta0. hododpadáODV4.AG (sk G)zrušeno
1. hododpadáODV4.AG (sk G)
2. hododpadáODV4.AG (sk G)
3. hododpadáODV4.AG (sk G)
4. hododpadáODV4.AG (sk G)
6. hododpadáODV4.AG (sk G)
7. hododpadáODV4.AG (sk G)
Malík Josef1. hodpřesun >>CHO2.Ana 3. hod
2. hododpadáLES4.EI (sk E)
3. hodpřesun <<CHO2.A(LAB2)z 1. hod
8. hodnavíc HYD2.EI (cv E)(LAB2)
9. hodnavíc HYD2.EI (cv E)(LAB2)
Roubová Lenka6. hododpadáANJ3.AG (sk G)odborná provozní praxe
7. hododpadáANJ1.G
Rožánková Alice2. hodsupl. (Br)STL2.G(JUČ2)
5. hododpadáSTL1.G
Rubáš Alois1. hododpadáICT4.AG (sk A)
2. hododpadáICT4.AG (sk A)
4. hodsupl. (Kv)ZEL3.CZ (za)(B.22)
6. hodnavíc ICT2.EI (sk I)(TEA)
7. hodpřesun <<ICT2.EI (sk I)(TEA)z 8. hod
8. hodpřesun >>ICT2.EI (sk I)na 7. hod
9. hododpadáICT2.EI (sk I)zrušeno
Smolík Vladislav4. hodnavíc EKN3.IV(3.IV)
Tomanová Martina2. hodnavíc ANJ2.K (A1)(B.5)
2. hodzměna ANJ2.PZ (A1)(B.5)
Topinka Jaromír1. hododpadáMAT2.N
4. hodnavíc MAT3.AG(3.AG)
5. hodnavíc MAT3.IV(3.IV)
Vrzal František3. hododpadáPRA2.N
Změny v rozvrzích tříd:
1.G1.-7. hod odborná provozní praxe
1.IV3. hodPRVsk I(1.IV)spojíKrál Zdeněk(Re)
5. hodCHE(1.IV)suplujeKašák Václav(B)
2.A1. hodABIcv(LAB1)přesun <<Janda Vladimírz 29.5. 3. hod
1. hodCHOpřesun >>na 3. hod
2. hodABIcv(LAB1)přesun <<Janda Vladimírz 29.5. 4. hod
2. hodABIpřesun >>na 29.5. 3. hod
3. hodCHO(LAB2)přesun <<Malík Josefz 1. hod
2.EI3. hodPOTsk I(2.EI)suplujeKrátká Jitka(B)
5. hodNEJsk I(JUČ1)suplujeJarošíková Radka(Re)
6. hodICTsk I(TEA)navícRubáš Alois
7. hodICTsk I(TEA)přesun <<Rubáš Aloisz 8. hod
8. hodHYDcv E(LAB2)navícMalík Josef
8. hodICTsk Ipřesun >>na 7. hod
9. hodHYDcv E(LAB2)navícMalík Josef
9. hodICTsk Iodpadá(Ru)
2.G2. hodSTL(JUČ2)suplujeRožánková Alice(Br)
3.AG1. hodNEJsk A(3.AG)navícHostýnková Iva
2. hodSTZsk A(3.AG)navícKaisr Václav
2. hodČJLodpadá(V)
4. hodMAT(3.AG)navícTopinka Jaromír
5. hodANJsk A(3.AG)přesun <<Brejchová Marcelaz 1. hod
5. hodTEVDívodpadá(Š)
skup sk G: 1.-9. hod odborná provozní praxe
3.IV1. hodTWAsk I(TEA)přesun <<Krčma Jaroslavz 9. hod
2. hodTWAsk I(TEA)přesun <<Krčma Jaroslavz 8. hod
3. hodNEJ(3.IV)suplujeHostýnková Iva(H)
4. hodEKN(3.IV)navícSmolík Vladislav
5. hodMAT(3.IV)navícTopinka Jaromír
8. hodTWAsk Ipřesun >>na 2. hod
9. hodTWAsk Ipřesun >>na 1. hod
4.AG0. hodODVsk Godpadá(Maj)
1.-9. hod ---
4.EI1.-7. hod ústní mat. zkoušky
1.N6. hodTEV(TV)suplujeJanda Vladimír(Š)
7. hodTEV(TV)suplujeJanda Vladimír(Š)
2.K2. hodANJA1(B.5)navícTomanová Martina
2.N6. hodTEV(TV)suplujeJanda Vladimír(Š)
7. hodTEV(TV)suplujeJanda Vladimír(Š)
1.-7. hod ---
2.PZ2. hodANJA1(B.5)změnaTomanová Martina
6. hodVAAzasuplujeHaviarová Dana(Lo)
6. hodPPOřeodpadá(H)
7. hodVAAzasuplujeHaviarová Dana(Lo)
3.CZ4. hodZELza(B.22)suplujeRubáš Alois(Kv)