Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 28.6.2019

týden B

Nepřítomné třídy-1012345678910111213141516
1.ATH
1.GTH
1.IVTH
2.ATH
2.EITH
2.GTH
3.AGTH
3.IVTH
4.AG---------------------
4.EI---------------------
1.CTH
1.KTH
1.PZTHTHPRAPRAPRAPRAPRA
1.NTH
2.CTH
2.KTH
2.N---------------------
2.PZTH
3.CZ---------------------
3.K------------------------
3.PR------------------------
Nepřítomní učitelé-1012345678910111213141516
Breiová Ludmila....---....-
Havránek František....
Hostýnková Iva--
Kašák Václav..-
Kaisr Václav..-
Kleinová Eva..-
Kovářík Jindřich....
Krátká Jitka-..
Lojdová Jana....
Matějková Michaela--
Radová Hana..-
Roubová Lenka--
Rožánková Alice....
Rubáš Alois..-
Straka Roman....
Topinka Jaromír-..
Vrzal František-..
Místnosti mimo provoz-1012345678910111213141516
4.EIAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.IVAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
JUČ1AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
JUČ2AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
TEAAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
U3AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Nikl Ivan5. hododpadáDEJ2.EIzrušeno
6. hododpadáČJL2.EIzrušeno
7. hododpadáČJL2.Gzrušeno
Brabcová Martina-1. hododpadáODV2.C+zrušeno
0. hododpadáODV2.C+zrušeno
1. hododpadáODV2.C+
2. hododpadáODV2.C+zrušeno
4. hododpadáODV2.C+zrušeno
5. hododpadáODV2.C+zrušeno
6. hododpadáODV2.Czrušeno
Brejchová Marcela1. hododpadáANJ2.EI (sk I)
2. hododpadáANJ2.EI (sk E)zrušeno
4. hododpadáANJ4.EI (sk I)zrušeno
5. hododpadáANJ3.AG (sk A)zrušeno
Hanzlíková Renata-1. hododpadáODV1.PZ (Pe)zrušeno
0. hododpadáODV1.PZ (Pe)zrušeno
1. hododpadáODV1.PZ (Pe)třídnická hodina
2. hododpadáODV1.PZ (Pe)třídnická hodina
4. hododpadáODV1.PZ (Pe)zrušeno
5. hododpadáODV1.PZ (Pe)zrušeno
Havránek František4. hododpadáPPO2.PZ (ře)zrušeno
5. hododpadáZEM1.Azrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Haviarová Dana1. hododpadáPEK2.N
2. hododpadáPEK2.N
4. hododpadáOBK2.EI (sk E)zrušeno
7. hododpadáTEA1.IV (chl)zrušeno
Hostýnková Iva3. hododpadáNEJ1.Azrušeno
4. hododpadáTEV2.A (Dív)+zrušeno
5. hododpadáTEV2.A (Dív)+zrušeno
7. hododpadáNEJ3.AG (sk G)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Illetšková Miroslava1. hododpadáEKN4.AG (sk G)
2. hododpadáEKN4.AG (sk G)
3. hododpadáÚČT3.AGzrušeno
4. hododpadáEKN4.AG (sk G)zrušeno
6. hododpadáÚČT4.AGzrušeno
7. hododpadáÚČT4.AGzrušeno
Instruktor Řezník-1. hododpadáODV3.PR (ře)
0. hododpadáODV3.PR (ře)
1. hododpadáODV3.PR (ře)
2. hododpadáODV3.PR (ře)
4. hododpadáODV3.PR (ře)zrušeno
5. hododpadáODV3.PR (ře)zrušeno
6. hododpadáODV3.PR (ře)zrušeno
Janda Vladimír1. hododpadáBIO2.K
2. hododpadáABI1.Azrušeno
4. hododpadáBIO1.Azrušeno
6. hododpadáTEV2.K (Chl)+zrušeno
7. hododpadáTEV2.K (Chl)+zrušeno
Johánková Alice1. hododpadáZHP4.AG (sk A)
4. hododpadáMAM1.Nzrušeno
5. hododpadáEKN3.CZzrušeno
Kadlecová Alena3. hododpadáANJ1.N (A1)zrušeno
5. hododpadáEKN4.AG (sk A)zrušeno
6. hododpadáANJ2.Azrušeno
Kašák Václav4. hododpadáMAT1.Czrušeno
6. hododpadáZPV1.Nzrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Kaisr Václav3. hododpadáFYZ1.IVzrušeno
6. hododpadáMAT1.Azrušeno
7. hododpadáZAM1.Azrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Kalista Josef2. hododpadáPRO4.AG (sk A)
3. hododpadáPRO2.Azrušeno
4. hododpadáMAM4.AG (sk A)zrušeno
7. hododpadáPRO3.AG (sk A)zrušeno
Kleinová Eva3. hododpadáÚČT4.EI (sk I)zrušeno
4. hododpadáÚČT2.EI (sk I)zrušeno
6. hododpadáÚČT3.IV (sk V)zrušeno
7. hododpadáÚČT3.IV (sk V)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Kolářová Dagmar1. hododpadáTEC1.C (cu1)
3. hododpadáPAV2.Kzrušeno
5. hododpadáTEC2.Kzrušeno
Kovářík Jindřich3. hododpadáMET4.EI (sk E)zrušeno
4. hododpadáEKO4.EI (sk E)zrušeno
5. hododpadáMET4.EI (cv E)zrušeno
6. hododpadáMET4.EI (cv E)zrušeno
Král Zdeněk5. hododpadáPRV3.IV (sk V)zrušeno
6. hododpadáPRV1.IV (sk V)zrušeno
Krátká Jitka4. hododpadáSTL3.AG (sk G)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Krčma Jaroslav1. hododpadáICT1.N (Sk1)
2. hododpadáFYZ1.Czrušeno
3. hododpadáZAT2.EI (sk I)zrušeno
5. hododpadáPRG4.EI (sk I)zrušeno
6. hododpadáPRG4.EI (sk I)zrušeno
Majerová Vlasta0. hododpadáODV1.G (G1)zrušeno
1. hododpadáODV1.G (G1)
2. hododpadáODV1.G (G1)zrušeno
3. hododpadáODV1.G (G1)zrušeno
4. hododpadáODV1.G (G1)zrušeno
5. hododpadáODV1.G (G1)zrušeno
Malík Josef3. hododpadáOPM2.EI (sk E)zrušeno
4. hododpadáRVA3.AG (sk A)zrušeno
Matějková Michaela3. hododpadáVES3.IV (sk V)zrušeno
4. hododpadáVES1.IV (sk V)zrušeno
7. hododpadáTEA1.IV (dív)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Matějková Růžena-1. hododpadáODV3.K (ku)+
0. hododpadáODV3.K (ku)+
1. hododpadáODV3.K (ku)+
2. hododpadáODV3.K (ku)+
4. hododpadáODV3.K (ku)+zrušeno
5. hododpadáODV3.K (ku)+zrušeno
6. hododpadáODV3.K (ku)+zrušeno
Nejdl Zdeněk1. hododpadáSAD3.CZ (za)
2. hododpadáSAD3.CZ (za)
4. hododpadáSAD2.PZ (za)zrušeno
5. hododpadáSAD2.PZ (za)zrušeno
Netíková Magda1. hododpadáTEC3.CZ (cu)
2. hododpadáTEC3.CZ (cu)
Niklová Šárka1. hododpadáPRV4.EI (sk I)
3. hododpadáNEJ4.AG (sk G)zrušeno
5. hododpadáPRV3.IV (sk I)zrušeno
Piskáčková Helena2. hododpadáČJL2.Kzrušeno
3. hododpadáČJL2.Nzrušeno
4. hododpadáČJL3.CZzrušeno
5. hododpadáČJL2.Nzrušeno
Radová Hana3. hododpadáNEJ1.N (N1)zrušeno
5. hododpadáČJL1.Nzrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Radová Lenka1. hododpadáODV1.PZ (Za)třídnická hodina
2. hododpadáODV1.PZ (Za)třídnická hodina
3. hododpadáODV1.PZ (Za)zrušeno
4. hododpadáODV1.PZ (Za)zrušeno
6. hododpadáODV1.PZ (Za)zrušeno
7. hododpadáODV1.PZ (Za)zrušeno
Rejthar Karel3. hododpadáMAM3.IV (sk I)zrušeno
4. hododpadáTIN1.IV (sk I)zrušeno
7. hododpadáMAM4.EI (sk I)zrušeno
Roubová Lenka3. hododpadáANJ4.AG (sk A)zrušeno
5. hododpadáANJ3.AG (sk G)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Rožánková Alice3. hododpadáSTL2.Gzrušeno
5. hododpadáHRP4.AG (sk G)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Rubáš Alois6. hododpadáICT2.K (Dív)zrušeno
7. hododpadáICT2.K (Dív)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Rubášová Marcela-1. hododpadáODV1.K (kuč2)+zrušeno
0. hododpadáODV1.K (kuč2)+zrušeno
1. hododpadáODV1.K (kuč2)+
2. hododpadáODV1.K (kuč2)+zrušeno
4. hododpadáODV1.K (kuč2)+zrušeno
5. hododpadáODV1.K (kuč2)+zrušeno
Sedláčková Eva-1. hododpadáODV3.PR (pe)
0. hododpadáODV3.PR (pe)
1. hododpadáODV3.PR (pe)
2. hododpadáODV3.PR (pe)
4. hododpadáODV3.PR (pe)zrušeno
5. hododpadáODV3.PR (pe)zrušeno
6. hododpadáODV3.PR (pe)zrušeno
Smolík Ondřej1. hododpadáODV1.PZ (Fa)Praxe
2. hododpadáODV1.PZ (Fa)Praxe
3. hododpadáODV1.PZ (Fa)zrušeno
4. hododpadáODV1.PZ (Fa)zrušeno
6. hododpadáODV1.PZ (Fa)zrušeno
7. hododpadáODV1.PZ (Fa)zrušeno
Straka Roman3. hododpadáSUR1.C (cu1)zrušeno
4. hododpadáSUR2.PZ (pe)zrušeno
5. hododpadáABI2.PZ (ře)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Šimková-Masnicová Vlasta0. hododpadáODV1.G (G2)zrušeno
1. hododpadáODV1.G (G2)
2. hododpadáODV1.G (G2)zrušeno
3. hododpadáODV1.G (G2)zrušeno
4. hododpadáODV1.G (G2)zrušeno
5. hododpadáODV1.G (G2)zrušeno
Šperl Václav1. hododpadáTEV3.AG (Chl)+
2. hododpadáTEV3.AG (Chl)+zrušeno
6. hododpadáOBN2.Gzrušeno
7. hododpadáOBN2.Azrušeno
Tomanová Martina1. hododpadáANJ1.A
4. hododpadáANJ22.K (N1)zrušeno
6. hododpadáANJ3.CZ (A1)zrušeno
Topinka Jaromír3. hododpadáMAT3.CZzrušeno
4. hododpadáMAT3.IVzrušeno
6. hododpadáMAT2.Nzrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Valentová Vlasta2. hododpadáČJL4.EI
5. hododpadáSPK1.IVzrušeno
6. hododpadáČJL3.AGzrušeno
Vrzal František3. hododpadáICT1.C (ku11)zrušeno
4. hododpadáPRV2.Nzrušeno
5. hododpadáTEC2.PZ (pe)zrušeno
6. hododpadáTEC2.PZ (pe)zrušeno
1.-2. hod třídnická hodina
Vylítová Stanislava3. hododpadáČJL2.PZzrušeno
4. hododpadáNEJ22.K (A1)zrušeno
5. hododpadáČJL1.Czrušeno
6. hododpadáNEJ3.CZ (N1)zrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2. hodABIodpadá(J)
3. hodNEJodpadá(Ho)
4. hodBIOodpadá(J)
5. hodZEModpadá(H)
6. hodMATodpadá(Ka)
7. hodZAModpadá(Ka)
1. hod třídnická hodina
1.G0. hodODVG1odpadá(Maj)
0. hodODVG2odpadá(Šm)
2. hodODVG1odpadá(Maj)
2. hodODVG2odpadá(Šm)
3. hodODVG1odpadá(Maj)
3. hodODVG2odpadá(Šm)
4. hodODVG1odpadá(Maj)
4. hodODVG2odpadá(Šm)
5. hodODVG1odpadá(Maj)
5. hodODVG2odpadá(Šm)
1. hod třídnická hodina
1.IV2. hodZEModpadá(H)
3. hodFYZodpadá(Ka)
4. hodTINsk Iodpadá(Re)
4. hodVESsk Vodpadá(Ma)
5. hodSPKodpadá(V)
6. hodPOTsk Iodpadá(B)
6. hodPRVsk Vodpadá(Kr)
7. hodTEAdívodpadá(Ma)
7. hodTEAchlodpadá(Hav)
1. hod třídnická hodina
2.A2. hodEKNodpadá(Rož)
3. hodPROodpadá(Kal)
4. hodTEVDívodpadá(Ho)
5. hodTEVDívodpadá(Ho)
6. hodANJodpadá(K)
7. hodOBNodpadá(Š)
1. hod třídnická hodina
2.EI2. hodANJsk Eodpadá(Br)
2. hodPOTsk Iodpadá(B)
3. hodOPMsk Eodpadá(Ml)
3. hodZATsk Iodpadá(Krč)
4. hodOBKsk Eodpadá(Hav)
4. hodÚČTsk Iodpadá(Kl1)
5. hodDEJodpadá(Nik)
6. hodČJLodpadá(Nik)
7. hodHYDsk Eodpadá(B)
1. hod třídnická hodina
2.G2. hodTECodpadá(Kj)
3. hodSTLodpadá(Rož)
4. hodTEVDívodpadá(Ho)
5. hodTEVDívodpadá(Ho)
6. hodOBNodpadá(Š)
7. hodČJLodpadá(Nik)
1. hod třídnická hodina
3.AG2. hodTEVChlodpadá(Š)
3. hodÚČTodpadá(Il)
4. hodSTLsk Godpadá(Kj)
4. hodRVAsk Aodpadá(Ml)
5. hodANJsk Aodpadá(Br)
5. hodANJsk Godpadá(Rou)
6. hodČJLodpadá(V)
7. hodNEJsk Godpadá(Ho)
7. hodPROsk Aodpadá(Kal)
1. hod třídnická hodina
3.IV2. hodTEVChlodpadá(Š)
3. hodVESsk Vodpadá(Ma)
3. hodMAMsk Iodpadá(Re)
4. hodMATodpadá(T)
5. hodPRVsk Vodpadá(Kr)
5. hodPRVsk Iodpadá(Ni)
6. hodÚČTsk Vodpadá(Kl1)
7. hodÚČTsk Vodpadá(Kl1)
1. hod třídnická hodina
4.AG3. hodNEJsk Godpadá(Ni)
3. hodANJsk Aodpadá(Rou)
4. hodEKNsk Godpadá(Il)
4. hodMAMsk Aodpadá(Kal)
5. hodEKNsk Aodpadá(K)
5. hodHRPsk Godpadá(Rož)
6. hodÚČTodpadá(Il)
7. hodÚČTodpadá(Il)
1.-7. hod ---
4.EI3. hodÚČTsk Iodpadá(Kl1)
3. hodMETsk Eodpadá(Kv)
4. hodEKOsk Eodpadá(Kv)
4. hodANJsk Iodpadá(Br)
5. hodMETcv Eodpadá(Kv)
5. hodPRGsk Iodpadá(Krč)
6. hodMETcv Eodpadá(Kv)
6. hodPRGsk Iodpadá(Krč)
7. hodMAMsk Iodpadá(Re)
1.-7. hod ---
1.C2. hodFYZodpadá(Krč)
3. hodICTku11odpadá(Vr)
3. hodSURcu1odpadá(Sr)
4. hodMATodpadá(Kaš)
5. hodČJLodpadá(Vyl)
6. hodTEVChlodpadá(J)
7. hodTEVChlodpadá(J)
1. hod třídnická hodina
1.K-1. hodODVcu2odpadá(Bra)
-1. hodODVku2odpadá(Rb)
-1. hodODVkuč2odpadá(Rb)
0. hodODVcu2odpadá(Bra)
0. hodODVku2odpadá(Rb)
0. hodODVkuč2odpadá(Rb)
2. hodODVcu2odpadá(Bra)
2. hodODVku2odpadá(Rb)
2. hodODVkuč2odpadá(Rb)
4. hodODVcu2odpadá(Bra)
4. hodODVku2odpadá(Rb)
4. hodODVkuč2odpadá(Rb)
5. hodODVcu2odpadá(Bra)
5. hodODVku2odpadá(Rb)
5. hodODVkuč2odpadá(Rb)
1. hod třídnická hodina
1.PZ-1. hodODVPeodpadá(Ha)
0. hodODVPeodpadá(Ha)
3. hodODVZaodpadá(Rl)
4. hodODVZaodpadá(Rl)
4. hodODVPeodpadá(Ha)
5. hodODVPeodpadá(Ha)
6. hodODVZaodpadá(Rl)
7. hodODVZaodpadá(Rl)
skup Fa: 1.-7. hod Praxe
skup Pe: 1.-2. hod třídnická hodina
skup Za: 1.-2. hod třídnická hodina
1.N2. hodMATodpadá(T)
3. hodANJA1odpadá(K)
3. hodNEJN1odpadá(Ra)
4. hodMAModpadá(Joh)
5. hodČJLodpadá(Ra)
6. hodZPVodpadá(Kaš)
1. hod třídnická hodina
2.C-1. hodODVodpadá(Bra)
0. hodODVodpadá(Bra)
2. hodODVodpadá(Bra)
4. hodODVodpadá(Bra)
5. hodODVodpadá(Bra)
6. hodODVodpadá(Bra)
1. hod třídnická hodina
2.K2. hodČJLodpadá(Pi)
3. hodPAVodpadá(Ko)
4. hodANJ2N1odpadá(Tom)
4. hodNEJ2A1odpadá(Vyl)
5. hodTECodpadá(Ko)
6. hodICTDívodpadá(Ru)
6. hodTEVChlodpadá(J)
7. hodICTDívodpadá(Ru)
7. hodTEVChlodpadá(J)
1. hod třídnická hodina
2.N3. hodČJLodpadá(Pi)
4. hodPRVodpadá(Vr)
5. hodČJLodpadá(Pi)
6. hodMATodpadá(T)
1.-7. hod ---
2.PZ2. hodZELzaodpadá(Kv)
2. hodTECřeodpadá(Sr)
2. hodTECpeodpadá(Vr)
3. hodČJLodpadá(Vyl)
4. hodSURpeodpadá(Sr)
4. hodSADzaodpadá(N)
4. hodPPOřeodpadá(H)
5. hodABIřeodpadá(Sr)
5. hodTECpeodpadá(Vr)
5. hodSADzaodpadá(N)
6. hodTECpeodpadá(Vr)
1. hod třídnická hodina
3.CZ3. hodMATodpadá(T)
4. hodČJLodpadá(Pi)
5. hodEKNodpadá(Joh)
6. hodNEJN1odpadá(Vyl)
6. hodANJA1odpadá(Tom)
1.-7. hod ---
3.K4. hodODVkučodpadá(Mat)
4. hodODVkuodpadá(Mat)
5. hodODVkučodpadá(Mat)
5. hodODVkuodpadá(Mat)
6. hodODVkučodpadá(Mat)
6. hodODVkuodpadá(Mat)
-1.-6. hod ---
3.PR4. hodODVpeodpadá(Se)
4. hodODVřeodpadá(Ins)
5. hodODVpeodpadá(Se)
5. hodODVřeodpadá(Ins)
6. hodODVpeodpadá(Se)
6. hodODVřeodpadá(Ins)
-1.-6. hod ---
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.hod - Kaisr Václav
1.G, 1.hod - Roubová Lenka
1.IV, 1.hod - Radová Hana
2.A, 1.hod - Hostýnková Iva
2.EI, 1.hod - Matějková Michaela
2.G, 1.hod - Krátká Jitka
3.AG, 1.hod - Rožánková Alice
3.IV, 1.hod - Havránek František
1.C, 1.hod - Vrzal František
1.K, 1.hod - Rubáš Alois
1.PZ (Pe, Za), 1.-2.hod - Kovářík Jindřich
1.N, 1.hod - Kleinová Eva
2.C, 1.hod - Topinka Jaromír
2.K, 1.hod - Kašák Václav
2.PZ, 1.hod - Straka Roman