Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 21.3.2019

týden D

Nepřítomné třídy-101234567891011121314
2.GPRApPRApPRApPRApPRApPRApPRAp
Nepřítomní učitelé-101234567891011121314
Breiová Ludmila-Ka..------
Niklová ŠárkaT..-..Ml--
Rejthar KarelMaKj-------
Šimková-Masnicová VlastaMajMajMajMajMajMajMaj
Změny v rozvrzích učitelů:
Brejchová Marcela2. hododpadáANJ2.G
Haviarová Dana4. hodpřesun <<ODK1.C (cu1)(B.3)z 6. hod
5. hodpřesun <<ODK1.C (cu1)(B.3)z 7. hod
6. hodpřesun >>ODK1.C (cu1)na 4. hod
7. hodpřesun >>ODK1.C (cu1)na 5. hod
Illetšková Miroslava12. hodpřesun >>EPO3.DPna 14. hod
14. hodpřesun <<EPO3.DP(B.5)z 12. hod
Janda Vladimír4. hododpadáTEV2.G (Chl)+
5. hododpadáTEV2.G (Chl)+
Johánková Alice3. hododpadáMAM2.Nzrušeno
11. hodpřesun >>MAM3.DPna 4.4. 10. hod
Kadlecová Alena3. hodpřesun <<ANJ2.A(2.A)z 7. hod
7. hodpřesun >>ANJ2.Ana 3. hod
Kaisr Václav2. hodsupl. (B)FYZ1.IV(1.IV)
Kolářová Dagmar2. hodpřesun <<TEC1.C (cu1)(B.3)z 4. hod
4. hodpřesun >>TEC1.C (cu1)na 2. hod
Krátká Jitka1. hododpadáPAV2.G
2. hodsupl. (Re)PAV1.G(U1)
3. hododpadáTEC2.G
9. hodpřesun >>TEC3.AG (sk G)na 18.3. 1. hod
Majerová Vlasta0. hodspojeno (Šm)ODV3.AG (G2)(GC2)
1. hodspojeno (Šm)ODV3.AG (G2)(GC2)
2. hodspojeno (Šm)ODV3.AG (G2)(GC2)
3. hodspojeno (Šm)ODV3.AG (G2)(GC2)
4. hodspojeno (Šm)ODV3.AG (G2)(GC2)
5. hodspojeno (Šm)ODV3.AG (G2)(GC2)
6. hodspojeno (Šm)ODV3.AG (G2)(GC2)
Malík Josef5. hodsupl. (Ni)CHO4.AG (sk A)(LAB2)
Matějková Michaela1. hodpohotovost
Nejdl Zdeněk9. hodpřesun >>MYS3.AG (sk A)na 20.3. 1. hod
Piskáčková Helena3. hodnavíc ČJL2.N(B.10)
Radová Hana11. hodnavíc ČJL3.DP(B.5)
12. hodnavíc ČJL3.DP(B.5)
Roubová Lenka2. hodpřesun <<ANJ21.C (ku11)(B.30)z 6. hod
4. hodnavíc ANJ4.AG (sk A)(4.AG)
5. hodzměna ANJ21.C (ku11)(B.30)
6. hodpřesun >>ANJ21.C (ku11)na 2. hod
Rožánková Alice7. hododpadáEKN2.G
Rubáš Alois6. hododpadáICT2.G
9. hodpřesun >>ICT4.AG (sk G)na 20.3. 3. hod
Straka Roman5. hodpřesun >>SUR1.C (cu1)na 6. hod
6. hodpřesun <<SUR1.C (cu1)(B.30)z 5. hod
Tomanová Martina6. hodpřesun <<TEA1.C (ku11)(B.32)z 9. hod
9. hodpřesun >>TEA1.C (ku11)na 6. hod
Topinka Jaromír1. hodsupl. (Ni)MAT3.CZ(B.21)
Změny v rozvrzích tříd:
1.G2. hodPAV(U1)suplujeKrátká Jitka(Re)
1.IV2. hodFYZ(1.IV)suplujeKaisr Václav(B)
2.A3. hodANJ(2.A)přesun <<Kadlecová Alenaz 7. hod
7. hodANJpřesun >>na 3. hod
2.G1.-7. hod odborná provozní praxe
3.AG0. hodODVG2(GC2)spojíMajerová Vlasta(Šm)
1. hodODVG2(GC2)spojíMajerová Vlasta(Šm)
2. hodODVG2(GC2)spojíMajerová Vlasta(Šm)
3. hodODVG2(GC2)spojíMajerová Vlasta(Šm)
4. hodODVG2(GC2)spojíMajerová Vlasta(Šm)
5. hodODVG2(GC2)spojíMajerová Vlasta(Šm)
6. hodODVG2(GC2)spojíMajerová Vlasta(Šm)
9. hodTECsk Gpřesun >>na 18.3. 1. hod
9. hodMYSsk Apřesun >>na 20.3. 1. hod
4.AG4. hodANJsk G(4.AG)navícRoubová Lenka
4. hodANJsk A(4.AG)navícRoubová Lenka
4. hodOBNodpadá(Ni)
5. hodCHOsk A(LAB2)suplujeMalík Josef(Ni)
9. hodICTsk Gpřesun >>na 20.3. 3. hod
1.C2. hodANJ2ku11(B.30)přesun <<Roubová Lenkaz 6. hod
2. hodTECcu1(B.3)přesun <<Kolářová Dagmarz 4. hod
2. hodOBNodpadá(Ni)
4. hodODKcu1(B.3)přesun <<Haviarová Danaz 6. hod
5. hodANJ2ku11(B.30)změnaRoubová Lenka
5. hodODKcu1(B.3)přesun <<Haviarová Danaz 7. hod
6. hodTEAku11(B.32)přesun <<Tomanová Martinaz 9. hod
6. hodSURcu1(B.30)přesun <<Straka Romanz 5. hod
7. hodODKcu1přesun >>na 5. hod
9. hodTEAku11přesun >>na 6. hod
2.N3. hodČJL(B.10)navícPiskáčková Helena
3.CZ1. hodMAT(B.21)suplujeTopinka Jaromír(Ni)
3.DP11. hodČJL(B.5)navícRadová Hana
12. hodČJL(B.5)navícRadová Hana
14. hodEPO(B.5)přesun <<Illetšková Miroslavaz 12. hod